Infolinia 800 109 509

Pierwsze kroki z systemem Traveler - testuj przez 14 dni!

Firmy przewozowe, prowadzące przewozy autobusowe poszukujące systemu rezerwacji i sprzedaży biletów, które chcą sprawdzić rozwiązanie eKOMAKO Traveler mogą skorzystać z 14-dniowej wersji próbnej. Testując system, który jest udostępniany  w chmurze KOMAKO.asp można sprawdzić jak łatwo zorganizować swoje Biuro Obsługi Klienta lub zapewnić narzędzie dla dyspozytora. Dla ułatwienia przygotowaliśmy również filmy pokazujące pierwsze kroki w pracy z eKOMAKO Travelerem.

Zgłoszenie zainteresowania 14-dniowym testem nie rodzi zobowiązań finansowych. Dopiero po tym okresie można podjąć decyzję o zamówieniu, czyli podpisaniu umowy na korzystanie z oprogramowania KOMAKO w modelu ASP (Software as a Service).

Zapraszamy! Przed testem proponujemy oglądnięcie filmów dzięki, którym zobaczysz jak program pomaga w pracy przewoźnika autobusowego.
 1. Film pokazujący pierwsze kroki w systemie eKOMAKO Traveler
 2.                a. Jak założyć linie i taryfy biletowe
                 b. Jak dokonywać sprzedaży biletów
                 c. Jak organizować promocje biletowe
                 d. Kilka innych przydatnych informacji dla przewoźnika osobowego

 3. Film pokazujący aplikację dla agentów - firm współpracujących z przewoźnikiem przy sprzedaży biletów na Twoje przewozy.
          
Bezpłatny test polega na okresowym korzystaniu z oprogramowania eKOMAKO Traveler na serwerach KOMAKO. Do pracy użytkownik wykorzystuje usługi terminalowe Windows (Pulpit Zdalny dostępny w systemie Windows na stanowisku), wymagany jest komputer z dostępem do sieci Internet. Aby rozpocząć testy prosimy o nadesłanie dokumentów rejestracyjnych firmy.

CHCESZ WYPRÓBOWAĆ SYSTEM? NAPISZ